Wit.Ek. napisał(a):

taki pojedynek jest możliwy o ile Wisła była by rozstawiona w IV rundzie kwalifikacji.
Szanse na to są mikroskopijne bo musiałyby odpaść 4 kluby spośród 8 posiadających większą liczbę punktów w rankingu niż Wisła.
Jest to więc możliwe, jednak wyłącznie teoretycznie.
|
Może nie tyle mikroskopijne, co bardzo małe. Rok temu pierwsza piątka z najwyższymi współczynnikami zameldowała się w komplecie w IV rundzie. Jednak dwa lata temu w III rundzie odpadły aż trzy drużyny spośród najwyżej klasyfikowanych (3. Slavia, 5.Partizan, 7. Dinamo) i rozstawiony był ósmy teoretycznie FC Zurich