Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48820
Stary 23.06.2011, 17:47
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Daj spokój serek piszę o rzeczach o których gówno wie. Np sprawa sponsora, która firma zapłaci konkretne pieniądze za nazwe na koszulkach która będzie widoczna tylko burczanej ldizę. Jeśli udałoby się przetrurlać do CL, wtedy możemy podpisać kontrakt marzenie.
pragnłbym przypomnieć że od nowego sezonu nie dość że polska piłka będzie pokazywana w 3 stacjach , to w Eurosporcie będzie dostępna dla wielu krajów europy środkowo - wschodniej . Tutaj nie ma znaczenia poziom sportowy , ale zasięg i oglądalność spotkań która powinna sięgać oglądalności czasem milionowej

byle jakiego sponsora zresztą prosto znaleźć , jednak takiego który spełniałby nasze oczekiwania i płaciłby więcej niż TF już o wiele trudniej .
Odpowiedz cytując