Lukasz napisał(a):

Dajcie spokój Basałajowi.
Wygląda na to że Basałaj jest średnio doinformowany - pewnie na bieżąco żyje innymi sprawami. Tutaj można zastanawiać się jakimi (sponsor, sprawa stadionu, nowy trener bramkarzy itp ). Myślę ze co do informacji o transferach to jest wyjątkowo słabe źródło i trzeba brać to pod uwagę słysząc jego wypowiedzi.
Prezesi generalnie mają taką naturę że lubią wypowiadać się co do terminów, tyle że tych wyznaczonych przez nich samych. Taka ich złotousta natura.
Nikt z Was nie ma Prezesa nad sobą i nie wie jak to wygląda?
|
Daj spokój serek piszę o rzeczach o których gówno wie. Np sprawa sponsora, która firma zapłaci konkretne pieniądze za nazwe na koszulkach która będzie widoczna tylko burczanej ldzę. Jeśli udałoby się przeturlać do CL, wtedy możemy podpisać kontrakt marzenie. Transfery nie wiem ile lat interesują się piłką ale osbiscie dla mnie to że przeciąga się podpisywania kontraktów jest rzeczą normalną nie tylko u nas.