|
Niezle jaja z tym Mierzejewskim i niezle jaja z tymi Turasami- ciekawa mentalnosc maja.
Chyba mysla ze skoro kupili goscia za 5 mln Euro, skoro zdobyl on tytul najlepszego pilkarza Ekstraklasy to musi grac 100 razy lepiej od Glowy, Piotrka Brozka, ktory przeciez w Wisle to nawet sie do podstawowej 11 nie lapal i Pawla Brozka.
Do tego wiadomo kilka kompilacji z YT i mozna twierdzic ze Mierzejewski musi okazac sie zbawca dla Trabzonsporu.
Powitali go tak jakby zagral dla tego klubu 500 meczy i zdobyl 200 bramek, jakby byl zywa legenda albo nie wiem, grajacym fanatykiem Trabzonsporu.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak sie patrzy na te filmiki to istnieje prawdopodobienstwo ze w przypadku jakby sie nie sprawdzil to moze wyladowac z kosa w zebrach - i to pisze calkiem serio a nie dla zartow
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|