SWEET_83 napisał(a):

|
Ludzie spokojnie będą transfery i dwa są dopinane do końca
|
Wiem że będą transfery! chodzi mi o to że lepiej nie mówić coś w stylu "jutro, pojutrze zaprezentujemy nowych zawodników" lepiej powiedzieć w najbliższym czasie jak te transfery nie są w 100% dogadane, a tu nasz Prezes nas niemalże zapewnia... I tylko o to mi chodziło...
