Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Krakow-Berlin
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
1928
23.06.2011, 16:41
Te koszulki byli super, ale w ostanim sezonie. Benfica Lizbona takie podobne miala!
http://www.footballshirtculture.com/...all-shirt.html
Krakow-Berlin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakow-Berlin
Znajdź inne posty napisane przez Krakow-Berlin