Wyświetl pojedynczy post
Krakow-Berlin
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1928
Stary 23.06.2011, 16:41
Te koszulki byli super, ale w ostanim sezonie. Benfica Lizbona takie podobne miala!

http://www.footballshirtculture.com/...all-shirt.html
Odpowiedz cytując