Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3184
Stary 23.06.2011, 16:30
Naprawdę jak się patrzy na stronę Trabzonu to strach pomyśleć, co stanie się z Adrianem, jeśli mu tam nie pójdzie. Szczerze, życzę mu powodzenia i mam nadzieję, że jego kariera będzie się rozwijać z pożytkiem dla polskiej kolonii w Trabzonie i oczywiście dla reprezentacji.
Odpowiedz cytując