Wyświetl pojedynczy post
zaskroniec
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10126
Stary 23.06.2011, 16:29
baro1995, ma racje, bez Basałaja ni Stana, ni Roberta by z nami nie było , ale coś się wydłużyło z transferami, to już płacz, jaki to Bogdan zły i niesłowny.
Odpowiedz cytując