Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
zaskroniec
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
10126
23.06.2011, 16:29
baro1995, ma racje, bez Basałaja ni Stana, ni Roberta by z nami nie było , ale coś się wydłużyło z transferami, to już płacz, jaki to Bogdan zły i niesłowny.
zaskroniec
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez zaskroniec