Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10125
Stary 23.06.2011, 16:24
No ale nie zapominaj kto SV zatrudnił,więc gdyby nie Boguś Stana by u nas nie było.No niestety Basałaj słowny co do terminów nigdy nie był,ja też jestem zdania,że lepiej podać termin późniejszy,ale w 100% pewny niż podawać jeden potem przesuwać i znowu bo to profesjonalne niestety nie jest. Niby tam nasze nowe gwiazdy już w klubie fotki z koszulkami robiły. Trzeba czekać innego wyjścia niestety nie mamy.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując