No ale nie zapominaj kto SV zatrudnił,więc gdyby nie Boguś Stana by u nas nie było.No niestety Basałaj słowny co do terminów nigdy nie był,ja też jestem zdania,że lepiej podać termin późniejszy,ale w 100% pewny niż podawać jeden potem przesuwać i znowu bo to profesjonalne niestety nie jest. Niby tam nasze nowe gwiazdy już w klubie fotki z koszulkami robiły.

Trzeba czekać innego wyjścia niestety nie mamy.