Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#858
Stary 23.06.2011, 16:23
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam. Dlaczego trener bramkarzy został gości z Lecha, Paweł Primel, a nie zostawiliśmy na tym stanowisku Mucharskiego, klub powinien otaczać się w sztabie swoimi ludźmi, były zawodnikami, ludźmi dla których Wisła coś znaczy, a nie bierzemy gościa z Poznania o bardzo wątpliwych umiejętnościach.
kur** mac to jest zakodowane w mentalności chyba.
zawodnik zza granicy źle bo czemu nie Polak? Przecież tylu chłopaków biega po boiskach.
jak z Polski to czemu nie związany z Wisłą? Tylu wychowanków przecież mamy !
Jak już wychowanek to czemu nie w wieku 20 lat warty kij wie ile i grający jak Messi.

Polska to jednak niewiarygodny zaścianek mentalny.
Odpowiedz cytując