Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10124
Stary 23.06.2011, 16:08
Takiemu pontonowi zatonięcie raczej nie grozi Semper,to,że SV jest w Holandii znaczy jedynie,że transfery są już dopięte,a poza tym istnieją takie przedmioty jak fax i telefon więc można w razie co jeszcze wszystko dopiąć.Trzeba spokojnie czekać i tyle.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując