Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48809
Stary 23.06.2011, 16:07
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie spokojnie będą transfery i dwa są dopinane do końca
Te transfery miały być na wtorek a naet na poniedziałek - skoro do tej pory ich nie ma to coś poszło nie tak - pewnie - moze się jednak dogadają, jednak gdyby wszystko było takie oczywiste to już byśmy o tym usłyszeli, a tak od 2 dni ciho i głucho. Wiadomo Wisła oficjalnie tych transferów nie omawiała więc nie muszą się z niczego tłumaczyć, ale zawodnicy byli na testach medychnych na 100% zwykle takie żeczy oficjalna komentuje - tutaj też cicho.

Sprawa nie jest tak prosta jak sie wydaje - a przynajmniej nie była.
Odpowiedz cytując