Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fants
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
48808
23.06.2011, 15:56
Semper Fidelis 1985
napisał(a):
Basałaj przed kamerą robi sobie jaja z kibiców
Zgadzam sie! z całym szacunkiem dla pana Prezesa, ale może lepiej czasem sie poprosu nie wypowiadać na temat transferów i robić złudne nadzieje...
1906-2021
fants
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fants
Znajdź inne posty napisane przez fants