virus_nh napisał(a):

|
Było mówione, że JW nie zgodzi się na transfer Sobiecha do innego polskiego klubu by nie wzmacniać swoich rywali.
|
Było też mówione, że Mierzejewski nie jest na sprzedaż nawet za 6 milionów euro.

Dać im 250k i ze dwóch ogórków (np. Łobo)
Taki napastnik Wiśle by się przydał bez wątpienia.