Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10123
Stary 23.06.2011, 15:55
virus_nh napisał(a):Wyświetl post
Było mówione, że JW nie zgodzi się na transfer Sobiecha do innego polskiego klubu by nie wzmacniać swoich rywali.
Było też mówione, że Mierzejewski nie jest na sprzedaż nawet za 6 milionów euro.
Dać im 250k i ze dwóch ogórków (np. Łobo)
Taki napastnik Wiśle by się przydał bez wątpienia.
Odpowiedz cytując