Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Fajnie że oficjalna podała kadre jaka pojechała do Holandii... szacun!
Wie ktoś kto z młodych pojechał?
|
na pewno jest Czekaj , Chrapek chyba też . Brud to wiadomo . Różnica jest na pewno w Skołorzyńskim , którego nie widziałem na żadnym zdjęciu . Osobiście goscia nie lubię , więc nawet sie ciesze że nie pojechał do Holandii.
Zapomniałbym o Kowalskim , chyba też go zabrali ze sobą
Bramkarze:
Sergei Pareiko, Filip Kurto, Milan Jovanić
Obrońcy:
Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Kew Jaliens, Dragan Paljić, Michael Lamey, Mateusz Kowalski, Michał Czekaj.
Pomocnicy:
Łukasz Garguła, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Maor Melikson, Patryk Małecki, Michał Chrapek, Daniel Brud.
Napastnicy:
Rafał Boguski, Tsvetan Genkov, Ivica Iliev
tak to
chyba wygląda