|
Tak się zastanawiam. Dlaczego trener bramkarzy został gości z Lecha, Paweł Primel, a nie zostawiliśmy na tym stanowisku Mucharskiego, klub powinien otaczać się w sztabie swoimi ludźmi, były zawodnikami, ludźmi dla których Wisła coś znaczy, a nie bierzemy gościa z Poznania o bardzo wątpliwych umiejętnościach.
|