wanciak86 napisał(a):

Traore ma jeszcze poltora roku kontraktu,wiec jak chce to niech gra sobie w rezerwach tyzle czasu.
Niewiem czemu, ale Wy )tzn Wislacy, i Legionisci dalej sadzicie ze cala Polska pilka dalej sika ze strachu na brzmienie nazw Waszych klubow. Te czasy sie skonczyly.
W Lechii nikt glupi nie jest, nie oddadza Traore ktory ma 1,5 roku kontraktu za czapke sliwek. Tak jakbzscie Wy Meliksona mieli oddac za grosze gdzbz mial kontrakt na ˛1,5 roku hehe
OCZYWISCIE MOWIE O SPRZEDAZY NA TEN MOMENT BO NIEKTORZY TEGO NIE ZROZUMIELI
|
Zdaję sobie sprawę, że do żadnego polskiego klubu Lechia go nie sprzeda. Chodzi o to, że jak się z nim nie dogadacie teraz (bo zostało mu 1,5 roku kontraktu) to nie będziecie mieć już z niego pożytku. Najlepsze wyjście to renegocjować umowę - Lechia ma dzięki temu dłuższy kontrakt, być może wpisana zostanie cena odstępnego itp a Traore wyższe zarobki. Jak zawodnik się nie zgodzi to trzeba sprzedawać teraz za jak największą kasę (Turcja, Ruscy itp.)