Ze Stilicem to nie wyszło Amice póki co, a nie mi.

Najśmieszniejsze jest to, że ja przeczytałem to "tłumaczenie" braku transferu już przed wklejeniem linka, a ty dalej jak mantrę tłuczesz, że to co rzekomo mówi Borussia to prawda...A Rudnevsem to już w ogóle polewa ogólnopolska

To co? Juve daje 5 mln...Euro, funtów, a może szekli?
