Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14274
Stary 23.06.2011, 14:49
Ze Stilicem to nie wyszło Amice póki co, a nie mi. Najśmieszniejsze jest to, że ja przeczytałem to "tłumaczenie" braku transferu już przed wklejeniem linka, a ty dalej jak mantrę tłuczesz, że to co rzekomo mówi Borussia to prawda...A Rudnevsem to już w ogóle polewa ogólnopolska To co? Juve daje 5 mln...Euro, funtów, a może szekli?
Odpowiedz cytując