|
Techniki się tak łatwo nie traci (vide Bakero w jakimś tam meczu sobie w lakierkach skleił taką mocno bitą piłkę). Cóż, jeśli jest w formie gwarantującej dobrą grę przez rok to nawet bym go widział u nas. I nazwisko medialne. Ale zapewne trafi do jakichś emiratów, dlatego też bierzemy nuneza i przerabiamy go na r.carlosa...
A co do Rogera - nygga please
|