CMSNero napisał(a):

|
buhahahaha jak to jest jest odpalenie bomby to nie mam pytan - pierwszy raz slysze takie nazwisko , ciekawi mnie kto z pracownikow (oficjalnych Wisly) jest takim ....... zeby takie info malo istotne nazywac bumem , odpaleniem bomby - bez jajec panowie ale szanujmy sie , zjebany dzien - ide na browara...(
|
Jak pierwszy raz słyszysz to nazwisko, to znaczy, że nie znasz się na naszej polskiej piłce kopanej
Primel pracował w Lechu 2 lata. Dolha byłw Lechu w 2007-08 roku, więc nie mieli styczności.
Kibice Kolejorza płaczą, a wy się śmiejecie. Aż mi czasem wstyd za ludzi na tym forum.
P.S Primel miał być trenerem bramakrzy reprezentacji [był jednym z kandydatów]. To też coś o nim świadczy.