Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48791
Stary 23.06.2011, 13:21
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
buhahahaha jak to jest jest odpalenie bomby to nie mam pytan - pierwszy raz slysze takie nazwisko , ciekawi mnie kto z pracownikow (oficjalnych Wisly) jest takim ....... zeby takie info malo istotne nazywac bumem , odpaleniem bomby - bez jajec panowie ale szanujmy sie , zjebany dzien - ide na browara...(
Jak pierwszy raz słyszysz to nazwisko, to znaczy, że nie znasz się na naszej polskiej piłce kopanej

Primel pracował w Lechu 2 lata. Dolha byłw Lechu w 2007-08 roku, więc nie mieli styczności.


Kibice Kolejorza płaczą, a wy się śmiejecie. Aż mi czasem wstyd za ludzi na tym forum.

P.S Primel miał być trenerem bramakrzy reprezentacji [był jednym z kandydatów]. To też coś o nim świadczy.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując