Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48790
Stary 23.06.2011, 13:17
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Lech ściągał świetnych bramkarzy, którzy potem umierali w tym klubie po jakimś czasie, a w bramce musiał stawać Kotorowski gdy kolejne gwiazdy się wypalały.

Jak długo Paweł Primel pracował w Lechu? Dolha to też jego dzieło?
Jakich świetnych bramkarzy ? Tuina był w moim odczuciu słaby choć nie bronił tragicznie. Nie wiem czy ktoś był w między czasie ale Burić na początku podobno miał marne pojęcie o bronieniu, potem wskoczył do 11 i uważam że bronił super. Stracił miejsce za Bakero, który jak wiadomo lubi mieszać.
Jeśli chodzi o postęp to u Burica był widoczny jak nad dłoni, potem przytrafiło mu się kilka błędów i Bakero wybrał Kotora. Śmiało można powiedzieć że Lech miał dwóch bramkarzy w miarę w dobrej formie. Szczególnie Kotorowski według mnie to słaby bramkarz, a bronił naprawdę przyzwoicie. Jeśli się sprawdzi to brava dla klubu za przytomną reakcje.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.06.2011 o godz. 13:27.
Odpowiedz cytując