Tenzen napisał(a):

Jak długo Paweł Primel pracował w Lechu? Dolha to też jego dzieło?
|
Primel przeszedł z Odry do Lecha 2 lata temu z Zielinskim. W Odrze wyprowmował kilku wychowanków m. in. Stachowiaka i Pawełka. W Amice szło mu całkiem niezle tzn. Burić bronił dosyć solidnie, a Kotorowski złapał u niego formę życia. Z Leszka odchodzi ze względu na Bakero.