Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48788
Stary 23.06.2011, 13:16
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Jak długo Paweł Primel pracował w Lechu? Dolha to też jego dzieło?
Primel przeszedł z Odry do Lecha 2 lata temu z Zielinskim. W Odrze wyprowmował kilku wychowanków m. in. Stachowiaka i Pawełka. W Amice szło mu całkiem niezle tzn. Burić bronił dosyć solidnie, a Kotorowski złapał u niego formę życia. Z Leszka odchodzi ze względu na Bakero.
Odpowiedz cytując