Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arturo
Member
Od: 02.2004
Skąd: Zawiercie
Offline
#
48787
23.06.2011, 13:15
Prztyczek w nos Kuchenkorzowi. To zawsze miłe.
Poza tym z tego co się orientuję to facet miał w poprzednim klubie opinię dobrego fachowca. Zobaczymy.
Visca
el
Barça!
Arturo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arturo
Znajdź inne posty napisane przez Arturo