Wyświetl pojedynczy post
Arturo
Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Zawiercie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48787
Stary 23.06.2011, 13:15
Prztyczek w nos Kuchenkorzowi. To zawsze miłe.

Poza tym z tego co się orientuję to facet miał w poprzednim klubie opinię dobrego fachowca. Zobaczymy.
Visca el Barça!
Odpowiedz cytując