|
Tylko, że agent musiał dostać od kogoś przyzwolenie na to mieszanie - Traore nie wygląda mi na pierdołę co nie potrafi zadbać o siebie i swoje pieniądze. Dostał ofertę od Legii to się kłóci - najlepsze wyjście dla obu stron to renegocjacja kontraktu. Tylko wątpię, żeby piłkarz na to poszedł i skończy się to tym, że Lechia sprzeda go do jakiegoś Kebabsporu.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|