Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10116
Stary 23.06.2011, 12:52
W Fenerbache zanim oszedł do Machaczkały zarabiał 3.2 mlnE rocznie,w Machaczkali ma 18 miesięczną umowę opiewająca na 9 mln $.Na pewno byłby dużym wzmocnieniem bo widziałem jego występy w tym sezonie i chłop na prawdę mimo takiego wieku gra bardzo dobrze.Ale wg mnie jest całkowicie poza naszym zasięgiem i nie sądzę,żeby Stan bądź perspektywa pożegnania z LM,go przekonała do gry w Wiśle.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując