Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#576
Stary 23.06.2011, 12:16
dobra_bestia napisał(a):Wyświetl post
to w końcu pkt są przejmowane czy nie? niech ich trafimy, to w IV rundzie ich walniemy i tyle. Nie chcieliśmy od nich zaczynać co nie znaczy że się ich boimy.Chyba lepiej jest grać z nimi niż z Rangersami czy Kopenhagą?

losowanie III rundy odbywa się mięczy meczami rundy wcześniejszej , czyli czysto teoretycznie drużyna nierozstawiona wygrywając z rostawionym z II rundzie jest rostawiona w III , ale w IV juz nie , to tyle

losowanie IV rundy jest po meczach III czyli juz nie wchodzi w gre przejmowanie rozstawienia
Odpowiedz cytując