Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#575
Stary 23.06.2011, 12:13
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Dlaszy scenraiusz po wyeliminowaniu Dynama może wyglądać następująco
III rundzie kwalifikacji Azerowie grają z ... zespołem nierozstawionym bo przejęli punkty Dynama i trafają na Zestfoni lub Ekranas albo jakiś inny Shamrock czyli zespoły któe gładko przechodzą.
W IV rundzie są oczywiście nierozstawieni bo tu nie ma przejmowania punktów i ...

trafiają na Wisłę...
to w końcu pkt są przejmowane czy nie? niech ich trafimy, to w IV rundzie ich walniemy i tyle. Nie chcieliśmy od nich zaczynać co nie znaczy że się ich boimy.Chyba lepiej jest grać z nimi niż z Rangersami czy Kopenhagą?
Odpowiedz cytując