Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48780
Stary 23.06.2011, 12:12
http://www.facebook.com/WislaKrakow?sk=wall
Ciekawe o co chodzi? Pewnie albo znalazł się jakiś sponsor albo może wykupią kogoś z trójki Siva-Andy-Cikos choć ten trzeci już raczej odpada . Ewentualnie Wisła podpisała umowę na wynajem stadionu ...
Odpowiedz cytując