Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#573
Stary 23.06.2011, 12:11
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Dlaszy scenraiusz po wyeliminowaniu Dynama może wyglądać następująco
III rundzie kwalifikacji Azerowie grają z ... zespołem nierozstawionym bo przejęli punkty Dynama i trafają na Zestfoni lub Ekranas albo jakiś inny Shamrock czyli zespoły któe gładko przechodzą.
W IV rundzie są oczywiście nierozstawieni bo tu nie ma przejmowania punktów i ...

trafiają na Wisłę...
jeśli w III rundzie grałby nierozstawiony( kosztem rozstawienia Dinama ) z nierozstawionym , to w IV rundzie ani jedna z tych drużyn nie bedzie rozstawiona , a tym bardziej Wisła , chyba że odpadło by dużo drużyn w II i III rundzie mocniejszych od nas , ale to raczej nierealne

jednym słowem - nie ma szans na zabójczy pojedynek Azerowie - Wisła ;p
Odpowiedz cytując