Pan Jotka napisał(a):

Tak to jest jak sie nie chce dokladnie informacji sprawdzic, Borussia nie ma siana na transfery.
7 kotów napisał(a):

|
Można się za jakiś czas spodziewać przychlastow typu studio gloszacych ta prawdę objawiona.
|
Pomyliles z wlasna osoba.