Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14267
Stary 23.06.2011, 12:08
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...o_skutku_.html Hahaha! Jak to? Najgorszy klub Bundesligi(poza spadkowiczami) nie chce najlepszego pomocnika najlepszej druzyny w Polsce Nie wierzę
Tak to jest jak sie nie chce dokladnie informacji sprawdzic, Borussia nie ma siana na transfery.

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Można się za jakiś czas spodziewać przychlastow typu studio gloszacych ta prawdę objawiona.
Pomyliles z wlasna osoba.
Odpowiedz cytując