Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10114
Stary 23.06.2011, 11:41
Roger ? NIE!

z daleka od takich graczy w Wiśle

nawet za darmo bym go nie widział w naszej druzynie

o Rogerze gadaja już 3 okienko , wyglada to nic więcej jak podbijanie ceny przez maganera
Odpowiedz cytując