Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#560
Stary 23.06.2011, 10:17
Widziałem że tak odpiszesz

Będą grac z kontry - to jest jasne. Jeśli tylko będzie skupienie - nie ma szans żeby nam zagrozili.

To że masz przykre doświadczenia z lat poprzednich, nie są moja wina tylko wina piłkarzyków.
Wtedy się osłabialiśmy teraz się wzmacniamy. Wtedy mieliśmy pseudo trenera, teraz mamy trenera.
Wtedy mieliśmy pseudo dyrektora, teraz mamy dyrektora.

O co zakład że ich pykniemy niedowiarku? Jak jesteś taki pewien że odpadną
Odpowiedz cytując