Widziałem że tak odpiszesz
Będą grac z kontry - to jest jasne. Jeśli tylko będzie skupienie - nie ma szans żeby nam zagrozili.
To że masz przykre doświadczenia z lat poprzednich, nie są moja wina tylko wina piłkarzyków.
Wtedy się osłabialiśmy teraz się wzmacniamy. Wtedy mieliśmy pseudo trenera, teraz mamy trenera.
Wtedy mieliśmy pseudo dyrektora, teraz mamy dyrektora.
O co zakład że ich pykniemy niedowiarku? Jak jesteś taki pewien że odpadną
