Grisza1 napisał(a):

"Lech Poznań jest bez wątpienia najlepiej rozwijającym się klubem nie tylko w naszym kraju, ale też w całej Europie. Nie ma chyba drugiego takiego zespołu, który w ciągu niespełna 10 lat zrobiłby tak duży postęp sportowy czy finansowy, jaki uczynił Kolejorz.
Dla wielu młodych fanów Lecha Poznań historia naszego klubu zaczyna się od meczu z Austrią Wiedeń, a dla niektórych nawet od spotkania z Manchesterem City. To jest niedopuszczalne i wręcz karygodne, ale na szczęście dla jeszcze większej grupy kibiców Kolejorza historia klubu zaczyna się tak jak powinna, czyli w 1922 roku".
http://kkslech.com/2011/06/22/kibicu...zcze-te-czasy/
W sumie mogłoby pasować do działu "śmieszne zdjęcia, filmiki itp", albo "to i owo na luziku", no ale poważny klub, poważna historia, więc daję do poważnego tematu
|
Kibice sukcesu w pełnej krasie. Sukcesem dla AmicoLecha był niewątpliwie przekręty przed ucieczką od karnej degradacji więc nie mogą mieć pretensji do młodszych kibiców dla których ten twór zaczął żywot nie w 1922, ale w 2006 lub 2007. Skąd mają pamiętać jego wcześniejsze osiągnięcia?