po obejrzeniu tego skrótu rzuca się w oczy że Skonto prezentuje bardzo marny poziom. Zero jakiegoś myślenia, planowania akcji tylko typowa gra na pałe a może się uda, ale znając wyczyna naszego kochanego klubu nie będę pisał że rozjedziemy ich milion do zera, bo wiadomo jak może się to skończyć. Jednak jeśli oni nie wygrają tego meczu to stadion wysadzić, boisko zaorać, piłkarze do Reala na kase
