Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48778
Stary 23.06.2011, 10:00
Blade1x2 napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem? Przecież odejście samego Łobodzińskiego, to ogromne odciążenie klubowej kasy.
Przecież Łobo formalnie jest naszym zawodnikiem. Nigdzie nie odszedł i dalej pobiera pensje. Z tego co pamiętam ma kontrakt do 2012 roku
Odpowiedz cytując