1q2 napisał(a):

Drugi Beto powiadasz....Beto tyle goli nie strzeli nawet po tym jak by się 10 razy narodził na nowo.
|
Ile ? 8 ? Muszę bronić Beto, bo strzelił w swojej karierze zdecydowanie więcej

A poziom ligi chińskiej na pewno nie jest gorszy niż łotewskiej.
Edit
Właśnie sprawdziłem, w poprzednim Junior strzelił 18. Faktycznie robi się nie ciekawie, zaczynam się bać, że to może być napastnik lepszy od Beto.