Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 23.06.2011, 09:15
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Drugi Beto powiadasz....Beto tyle goli nie strzeli nawet po tym jak by się 10 razy narodził na nowo.
Ile ? 8 ? Muszę bronić Beto, bo strzelił w swojej karierze zdecydowanie więcej A poziom ligi chińskiej na pewno nie jest gorszy niż łotewskiej.
Edit
Właśnie sprawdziłem, w poprzednim Junior strzelił 18. Faktycznie robi się nie ciekawie, zaczynam się bać, że to może być napastnik lepszy od Beto.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.06.2011 o godz. 09:24.
..
Odpowiedz cytując