Gwiaździsty napisał(a):

|
A co słychać o transferze legijnego kopacza-łamacza kości Borysiuka ? Wie ktoś coś na ten temat ? Bo nie chciało mi się wierzyć, że znalazł się taki idiota (w dodatku w Serie A), który chciałby wydać 2,5 mln. euro. Ale może mi coś umknęło.
|
Jeszcze pięć dni temu tego jak to ładnie określiłeś łamacza kości Ariela "
Trzewika*" Borysiuka chciało Udinese jednak info podał Przekręt Sportowy. I właśnie dawało rzeczone 2,5 mln euro.
* dla wyjaśnienia

- Trzewik- nogi skazanego wkładano pomiędzy dwa kawałki drewna, po czym kat wbijał mniejsze klinowate drewienka, co miało doprowadzić do wykrzywienia kończyny, bądź też jej złamania.