Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
48776
23.06.2011, 09:05
No to teraz musi być LM bo jak przyjdzie płacić te wszystkie kontrakty bez LM to aż strach się bać.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku