|
Chciałem tylko zauważyć, że bany już zostały rozdane. I niestety - obok typowych pokemonów, zarejestrowanych przed paroma dniami - są też na tej liście forumowicze z kilkuletnim stażem.
I to jest o wiele większy problem.
Chcecie lepszego forum? Zacznijcie od siebie. Po pierwsze, sugerowana w tym wątku opcja ignoruj. Po drugie, zgłaszanie wątku do adminów. W przypadkach ekstremalnych - na pw. ale koniecznie z podaniem linka. Po trzecie - samemu też trzeba się stosować do zasad obowiązujących na forum...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|