Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48775
Stary 23.06.2011, 08:27
Widać, że grzeczne sugestie i upomnienia nie działają. Niektórzy dalej dzielą się "rewelacjami z pewnego źródła", którego na ogół nie ujawniają. Mają w nosie, że od tego jest inny wątek.

Skoro tak, to ogłaszam oficjalne zakończenie dnia dziecka. Na razie ban 10 dniowy, w przypadku recydywy (skeba, teqcontroller - radzę się pilnować!) - ban na pół roku.

Zrozumcie, że ludzie mają dość zaśmiecania tematu. W wątku z wnioskami do adminów nieustanne skargi na pokemoństwo, szerzące się w transferowym. Pora na radykalne działania.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując