1q2 napisał(a):

|
Do tych co oglądali mecz - grał tam w ataku Skonto ten Brazylijczyk Junior?Pytam bo to ich gość zdecydowanie nr 1 a ponoć pojechał na testy do Cottbus
|
Nie powiem, że jakoś szczególnie rzucał się w oczy w tym ogólnie słabym meczu, ale pokazał kilka ciekawych zagrań. Miał chyba tylko dwie okazje na zdobycie gola. Raz spalił sam na sam, a później strzelał z dystansu. Jest dość szybki, dobrze wychodził na pozycje i nieźle grał kombinacyjnie. Miał takie przebłyski dobrej gry, ale nie wyglądał na gościa, który potrafiłby samemu przesądzić o wyniku meczu grając przeciwko Wiśle.