Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4221
Stary 22.06.2011, 23:22
Fuks napisał(a):Wyświetl post
rozumiem ze to ironia, bo nie uwierze ze ktos cos takiego moze na serio pisac
Pewnie PO-wscy PR-wcy sami przygotowali medialny spektakl i sami napisali ten list do Tuska. Ten 9-letni Maksymilian był tylko narzędziem w ich ręku. Tyrani lubią się afiszować z dziećmi. Tusk powoli zaczyna przebijać Putina w medialnych zainscenizowanych wygłupach. Niektórzy się na to łapią i wierzą w Drogiego Przywódcę.
Odpowiedz cytując