Fuks napisał(a):

|
rozumiem ze to ironia, bo nie uwierze ze ktos cos takiego moze na serio pisac
|
Pewnie PO-wscy PR-wcy sami przygotowali medialny spektakl i sami napisali ten list do Tuska. Ten 9-letni Maksymilian był tylko narzędziem w ich ręku. Tyrani lubią się afiszować z dziećmi. Tusk powoli zaczyna przebijać Putina w medialnych zainscenizowanych wygłupach. Niektórzy się na to łapią i wierzą w Drogiego Przywódcę.
