bridgeburner napisał(a):

Czy w zwiazku ze zmiana nazwy tematu gdybym był... na plotki transferowe
i rozszrzeniem tego co jest w tym temacie akceptowalne
jest szansa na bardziej restrykcyjne moderowanie tematu polityka transferowa
Niejaki Dariook produkuje 5 postów na godzinie a co jeden to na wyzszym poziomie merytorycznym
o znajomosci jezyka polskiego z litosci nie wspominajac
|
Ja go mam w ignorowanych i problem sam znika .