Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2599
Stary 22.06.2011, 22:37
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Czy w zwiazku ze zmiana nazwy tematu gdybym był... na plotki transferowe
i rozszrzeniem tego co jest w tym temacie akceptowalne
jest szansa na bardziej restrykcyjne moderowanie tematu polityka transferowa
Niejaki Dariook produkuje 5 postów na godzinie a co jeden to na wyzszym poziomie merytorycznym
o znajomosci jezyka polskiego z litosci nie wspominajac
Ja go mam w ignorowanych i problem sam znika .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując