Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48771
Stary 22.06.2011, 21:30
Jeszcze mozna by zrozumiec ta opieszalosc jesli byly by 2 transfery gotowkowe i planowane kolejne 2 za kase, mozna bylo by sie spodziewac ogladania euraka 2 razy zanim sie znowu wyda. Narazie sama darmocha i Chavez po wojnie na smierc i zycie. Wyglada na to ze w klubie jak bylo tak jest tylko Stan cos dziala i wynajduje pilkarzy jakich jest szczeze na peczki w swiecie. Wczesniej niebylo kogos takiego jak Stan wiec byla dupa blada lecz polityka klubu pozostaje dobijajaco bezzmienna.

Tofik - calkowicie sie z toba zgadzam.
Powód: dodatek
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.06.2011 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując