Ta czekają na trzeciego, a może po prostu jeszcze pierwszego nawet nie ma ?

Cupiał jest bardzo przewidywalny. Ma zapał zazwyczaj na jedno okienko po katastrofach. Najczęściej jest z tym powiązany nowy trener. Na szczeście te ostatnie wykorzystaliśmy całkiem dobrze, dzięki Stanowi oczywiście. Gdyby zamiast jego był jakiś głąb PMS to o Meliksonie, Genkowie czy Pareice moglibysmy zapomniec.
Widac wyraźnie, że się od nowa zaczeło dziadowanie i szukanie free agents. Mówi się trudno i tak mamy niezłą drużynę, no może ten obrońca, czy dwóch by się jeszcze przydało. Ale trzeba szanować to co się ma a nie ciągle jęczeć o więcej.