nie to, żebym uważał że nasza ekstraklasa jest cudowna, ale po obejrzeniu skrótu meczu naszego przyszłego rywala dochodzę do wniosku iż prezentuje on poziom podwórkowy... jeżeli z nimi wtopimy będziemy ostatnimi frajerami, tyle... w ogóle cała otoczka tego ekhm "widowiska" liczba osób na stadionie, "doping"? a raczej jego brak, to wszystko pozostawia wiele do życzenia...
Kibic - tu masz skrót
http://www.lff.lv/lv/virsliga/fixtur.../lap2/match59/