Wizard napisał(a):

|
Wczoraj oglądałem Rytuał - i mogę mocno polecić. Robi wrażenie, do tego świetna gra Hopkinsa. Polecam.
|
Z kolei moim zdaniem to bzdura ,ale kwestia gustu oczywiście.
Co to takich którym warto poświęcić czas to film Darrena Aronofsky'ego sprzed paru lat - the fountain. Nadzwyczajny!!!