filip123 napisał(a):

|
Mozliwe ze czekaja jeszcze na kogos az przyleci i razem wszyscy poleca do Holandii ...
|
a może im się wszystkie długopisy wypisały ?
gdybac to sobie można , ale w interesie klubu jest aby jak najszybciej ogłosić transfery i takie powody jak " czekamy na trzeciego " naprawde mnie bawią