Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48768
Stary 22.06.2011, 21:11
filip123 napisał(a):Wyświetl post
Mozliwe ze czekaja jeszcze na kogos az przyleci i razem wszyscy poleca do Holandii ...

a może im się wszystkie długopisy wypisały ?


gdybac to sobie można , ale w interesie klubu jest aby jak najszybciej ogłosić transfery i takie powody jak " czekamy na trzeciego " naprawde mnie bawią
Odpowiedz cytując