Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Bąbel
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
1225
22.06.2011, 20:50
sergio
napisał(a):
W lipcu rusza 4 seria kto nie oglądał gorąco polecam! Dla mnie jeden z lepszych seriali ever
http://www.youtube.com/watch?v=--z4YzxlT8o
chyba nie ten dział kolego
ale zgadzam się w 100% serial genialny i wciągający, z niecierpliwością czekam na 4 sezon
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Bąbel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bąbel
Znajdź inne posty napisane przez Bąbel