Wyświetl pojedynczy post
Bąbel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 22.06.2011, 20:50
sergio napisał(a):Wyświetl post
W lipcu rusza 4 seria kto nie oglądał gorąco polecam! Dla mnie jeden z lepszych seriali ever

http://www.youtube.com/watch?v=--z4YzxlT8o

chyba nie ten dział kolego ale zgadzam się w 100% serial genialny i wciągający, z niecierpliwością czekam na 4 sezon
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując