Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11847
Stary 22.06.2011, 20:28
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
A jakby go wypożyczyć? Teraz pewnie się nie nagra w pierwszym składzie Wisły, a wypożyczenie by mu mogło dać bardzo dużo. Bełchatów, Podbeskidzie, czy inne miasto, gdzie ma centrum handlowego. Skupiłby się na grze
Choć z drugiej strony musi być silna ławka...
W Bielsku-B jest niejaka sfera... zresztą nie tylko.więc BB odpada w tym kontekście.
w Belchatowie nie byłem...
a co do Burego to tylko prawa pomoc albo jakas inna ofensywna pozycja.
PO to On nigdy nie bedzie - tj. bzdura podobna jak swego czasu (Levadia...) Łobo na PO.
Ostatnio edytowane przez arti : 22.06.2011 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując