gianbuffon napisał(a):

A jakby go wypożyczyć? Teraz pewnie się nie nagra w pierwszym składzie Wisły, a wypożyczenie by mu mogło dać bardzo dużo. Bełchatów, Podbeskidzie, czy inne miasto, gdzie ma centrum handlowego. Skupiłby się na grze 
Choć z drugiej strony musi być silna ławka...
|
W Bielsku-B jest niejaka sfera... zresztą nie tylko.więc BB odpada w tym kontekście.
w Belchatowie nie byłem...
a co do Burego to tylko prawa pomoc albo jakas inna ofensywna pozycja.
PO to On nigdy nie bedzie - tj. bzdura podobna jak swego czasu (Levadia...) Łobo na PO.